-11%

IKEA KALLAX(995.529.12), полиця з несучою рамою, з 2 вставками та полицею/білий
7 961 ₴
7 085,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.529.12
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка Вставка з 1 полицею Опорна рама
ДСП, ДВП, Акрилова фарба, Сотоподібний паперовий наповнювач (100% перероблений), Пластикова кромка, Пластикова кромка, Пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 39 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Навантаження на полицю | 13 кг |
| Ширина | 147 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 085,29 ₴



