
IKEA VIHALS(495.210.70), комбінація стелажів, темно-сірий
30 084 ₴
26 774,76 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.210.70
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія зберігання VIHALS має єдиний зовнішній вигляд, який поєднує кімнати по всьому будинку. Вибирайте один предмет меблів чи комбінуйте кілька одиниць. Полиці завжди будуть вишикувані в ряд, створюючи красивий і єдиний вигляд.
Поєднавши 2 або більше полиць ВІХАЛС, ви досягнете однаковості, оскільки фіксовані полиці розташовуються в одну лінію.
Сховайте брудні кабелі від зарядних пристроїв, пристроїв та декоративного освітлення, проклавши їх через розетки на задній панелі.
Розмістіть свої улюблені речі на відкритих полицях і сховайте предмети, які часто псуються, в ящики для зберігання.
Персоналізуйте своє рішення для зберігання VIHALS за допомогою коробок, освітлення та улюблених предметів.
Завдяки цьому рішенню для зберігання все необхідне завжди буде під рукою.
Шляхетний та простий дизайн легко поєднується з різними стилями меблів.
Рами легше збирати завдяки продуманій конструкції з клиновими штифтами, які зручно вставляються в попередньо просвердлені отвори.
Більшість сировини, що використовується для VIHALS, надходить з відновлюваних джерел.
Різні типи стін вимагають різних кріпильних пристроїв. Використовуйте шурупи та болти, що підходять для стін вашого будинку.
ДСП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Пластикова кромка
ДСП, фарба, пластикова кромка
ДСП, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДВП, поліетиленова плівка
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
Меблі слід прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що додається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 кг |
| Вантаж / мала полиця | 9 кг |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 37 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 90 см |
| Навантаження / велика полиця | 15 кг |
| Ширина | 286 см |
- Ціна: 26 774,76 ₴



