Новинка

Дитячий батут з ручкою - 97см - для дому та саду, Домашній батут з ручкою (рукояткою) для дітей
4 185 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17109746706
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Домашній батут з ручкою (хваткою) для дітей
- Бренд: HyperMotion
- Модель: БАТУТ 97 СМ
Батут подарує масу задоволення як великим, так і малим!
Інші переваги включають: покращення рухової координації та загального здоров'я. Якісні матеріали забезпечують безпеку, а міцна основа (6 ніжок з нековзкими гумовими ковпачками) захищає від ковзання.
Крім того, регульований поручень допомагає підтримувати рівновагу та хорошу стабілізацію.
Поручень покритий піною, яка захищає від поту та забезпечує більш комфортне використання.
До продукту додається інструкція польською мовою з ілюстраціями , що забезпечує легку та швидку збірку.
Характеристика продукту:
- Регульована висота ручки
- Ніжки з гумовими ніжками для безпечного використання
- Призначений для дітей
- Безпечна підставка з ручкою
- Сприяє координації та балансу
- Стимуляція лімфообігу
Розміри:
- Загальний діаметр (синє коло): 38 дюймів = 97 см
- Діаметр внутрішнього кола - чорний: прибл. 65 см
- Кількість пружин: 32 шт.
- Кількість ніжок: 6 шт.
- Висота над землею: прибл. 23 см
- Підходить для дітей від 3 років
- Максимальне навантаження: 50 кг (вік приблизно до 8 років)
ГАЛЕРЕЯ:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyper |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Висота рами батута | 23 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Довжина | 65 см |
| Діаметр батута | 97 см |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 185 ₴









