-11%

IKEA NYMÅNE(405.930.71), настільна лампа, білий
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.930.71
Відправка з 08 травня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Суцільна металева настільна лампа з позачасовою конструкцією, яка буде відповідати багатьом різним інтер’єрам та місцях у будинку. Матове скло вгорі і внизу світильника добре розподіляє світло, створюючи тепле і затишне освітлення.
Він забезпечує делікатне і приглушене світло, тому що у світильника є молочне скло вгорі і внизу.
Лампа стабільна, оскільки вона має навантаження в основі.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує світлодіодна лампочка E14, Opal Biała (3 шт.).
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Кришка/ трубка:
сталь, порошкове покриття
Терези:
цементувати
Тінь:
скло, фарба
Витріть чистою сухою тканиною
Продукт має позначення СЕ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр | 24 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. потужність/лампа | 8.6 Ватт |
| Матеріал | метал, скло |
| Загальна висота | 33 см |
| Тип | Загальне освітлення |
| Ширина основ | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300,65 ₴



