
IKEA STOCKHOLM 2025(605.937.63), плоский тканий килимок, сірий/білий/чорний ручний плетіння
22 369 ₴
19 908,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.937.63
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Рука -вканий, сірий килим, виготовлений з чистої вовни з мотивом берези. Подвійний - з обох боків, є однаковий незвичайний малюнок. Частина колекції Стокгольма, в якій кожен продукт є квінтесенцією скандинавського дизайну.
Килим сплетений вручну кваліфікованими майстрами і надасть вашому інтер'єру індивідуальному, виразному характеру.
Килим має однаковий малюнок з обох боків, тому ви можете перевернути його, щоб довше служити.
Ідеально підходить для вітальні або під обіднім столом, адже плоска поверхня полегшує витягування стільців і пилосос.
Використовуйте підкладку не -ковзання під килимком Filt Stopp для більшої безпеки та комфорту.
Щоб переконатися, що розмір килима буде задовільним після доставки його додому, ми рекомендуємо надати відповідну поверхню на підлозі перед покупкою.
Для цього килима потрібен 1 STEPP FILT NON -SLIP PAD (165x235 см). Щоб вирізати або складити, якщо це необхідно.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% вовна
100% бавовна
Вітання та пилосос дозволить вам позбутися запаху, який виділяє новий килим.
Не мити
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Не прасуйте.
Не мийте хімічно.
Вакуум, тремтіть і регулярно повертайте килим.
Сухі плями слід швидко видалити, втираючи забарвлене місце всередині.
Не витерте мокрими плямами. Використовуйте паперові рушники, які поглинають вологу та тканини легким миючим засобом.
При необхідності рекомендується професійне очищення килимів.
Під час пилососного килима завжди використовуйте стандартну підлогу, ніколи не обертається.
Вовняні килими, природно, линь, тому рекомендується регулярно пилососити.
Продукт був перевірений на домашнє використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Візерунок | Графічний |
| Довжина | 240 см |
| Колір | білий, сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Вовна |
| Поверхня | 4.08 м2 |
| Тип | Плоскотканий |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 19 908,41 ₴





