
IKEA ÄNGSLILJA(606.089.10), протока та наволочка, білий
1 388 ₴
1 235,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.089.10
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ковдра ängslilja викликає подих свободи та розслаблення спальні. Бавовняна тканина, що миття, забезпечує гармонійні кольори і така ж м’яка, як виглядає, завдяки тому, що ви прокинетесь свіжим і відпочивали.
Кришка ковдри промивається методом, який виводить його гармонійні кольори і більш ніжна в контакті зі шкірою.
Чистий бавовна, ніжна і приємна на дотик.
Приховані засувки зберігають ковдру на своєму місці.
Подушка з конверт -застібкою.
Кількість ниток: 49 нитків/см² або 125 ниток/дюйм².
Щільність означає кількість ниток на квадратний см або квадратну тканину. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Він містить мінімум 30% вторинної бавовни.
Перероблений бавовна, що використовується в IKEA, витягується з бавовняних відходів, таких як пряжа, тканина, одяг тощо, і отримується відповідно до глобального стандарту для переробленого стандарту (GRS).
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна (хв. 30% переробляється)
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 200 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість наволочок | 1 шт |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 150 см |
| Щільність нитки: | 125/дюйм2 |
- Ціна: 1 235,32 ₴





