
Високий торшер RONA, тканинний абажур, Ø 37 x 150 см
4 961,07 ₴
- Під замовлення
- Код: 102273
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер RONA з тканинним абажуром у стилі ретро - Елегантний дизайн, що поєднує сучасність із стилем ретро
- Елегантний дизайн: Торшер RONA поєднує в собі сучасність і ретро-стиль, завдяки чому він ідеально вписується в різноманітні інтер'єри. Його ніжні вигини та тканинний абажур надають простору затишку та характеру.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з міцного пластику та сталі, забезпечує стабільність і довговічність. Тканинний абажур з м’якою текстурою розсіює світло, створюючи приємну атмосферу в кімнаті.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 150 см і діаметру 37 см світильник ідеально підходить для різних приміщень, від вітальні до спальні. Його тонкий дизайн дозволяє легко розмістити його в невеликих приміщеннях. Абажур має діаметр 34,5 х 24 см. Виготовляється з металу, поліестеру та ПВХ.
- Простота використання: лампа живиться від мережі, а довжина кабелю 180 см дозволяє гнучко розташувати її в кімнаті. Різьба E27 дозволяє легко замінити лампочку, що підвищує функціональність виробу.
- Безпека та сертифікати: Лампа має маркування CE та клас захисту IP20, що забезпечує відповідність стандартам якості. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися ним, не турбуючись про безпеку.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Частота | макс. 50 Гц |
| Довжина кабелю | 180 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | пластик |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 37 |
| Ширина (см) | 37 |
| Зріст (см) | 150 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rona |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 961,07 ₴


