
Настільна лампа RONA, тканинний абажур, висота 49 см
3 123,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 102279
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа RONA з тканинним абажуром 49 см - елегантний дизайн, який додасть характеру будь-якому інтер'єру
- Елегантний дизайн: Настільна лампа RONA з тканинним абажуром заввишки 49 см – ідеальне поєднання сучасності та класики, яке додасть характеру будь-якому інтер’єру.
- Високоякісні матеріали: Виготовлений з міцного пластику, світильник забезпечує тривале використання, а його абажур ніжного бежевого кольору створює затишну атмосферу.
- Практичні розміри: Завдяки розмірам 28 x 28 x 49 см лампа ідеально підходить для столу, тумбочки або у вітальні, не займаючи багато місця.
- Просте живлення: Живлення від мережі за допомогою кабелю довжиною 120 см, лампа RONA зручна у використанні та дозволяє легко розміщувати в різних частинах кімнати.
- Універсальність використання: Завдяки різьбі E27 лампа дозволяє використовувати різні лампочки, що дозволяє регулювати інтенсивність світла відповідно до індивідуальних потреб користувача.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Частота | макс. 50 Гц |
| Довжина (см) | 28 |
| Довжина кабелю | 120 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | пластик |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Ширина (см) | 28 |
| Зріст (см) | 49 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 123,57 ₴





