
Настільна лампа GLAMY, Ø 25 см
8 452,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 90434
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна настільна лампа з металевим каркасом - сучасний дизайн і міцні матеріали
- Підходить до різних інтер'єрів: Настільна лампа GLAMY діаметром 25 см - ідеальне поєднання сучасного стилю та функціональності. Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому неповторний характер.
- Високоякісні матеріали: виготовлено з міцного металу, який забезпечує стійкість до пошкоджень. Золотистий колір і скляні абажури додають приміщенню класичний вигляд.
- Практичні розміри: лампа має висоту 27 см і діаметр 25 см, що робить її ідеальним вибором для столу, тумбочки або комода. Компактні розміри дозволяють легко розмістити його будь-де.
- Простота використання: лампа живиться від мережі та має різьблення E14. Лампу потрібно купувати окремо.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 100 см |
| Гвент | E14 |
| Колекція | GLAMY |
| Домінуючий колір | золотий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 25 |
| Зріст (см) | 27 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 452,32 ₴






