
Скляна лампа, BUBBLE, 150 см - срібна
3 747,40 ₴
- Під замовлення
- Код: 96506
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа GLASS BUBBLE для сучасних інтер'єрів - елегантний дизайн і універсальність використання
- Елегантний дизайн: скляний світильник BUBBLE поєднує в собі сучасний стиль і функціональність, чудово вписуючись у різноманітні інтер'єри. Його мінімалістична форма робить його центром будь-якої кімнати.
- Високоякісні матеріали: Виготовлений з міцного скла, світильник забезпечує не тільки естетичний зовнішній вигляд, але й тривале використання. Скло легко миється, що дозволяє легко підтримувати лампу в ідеальному стані.
- Універсальність використання: Лампа оснащена різьбленням E27, що дозволяє використовувати різні джерела світла потужністю до 25 Вт. Ви можете регулювати інтенсивність освітлення відповідно до своїх уподобань та потреб.
- Легке встановлення: завдяки простій системі кріплення встановлення лампи відбувається швидко та без проблем. У комплект входить все необхідне для його встановлення, що економить час і сили.
| Довжина кабелю | 150 см |
|---|---|
| Гвент | E27 |
| Домінуючий колір | срібло |
| Домінуючий матеріал | скло |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 40 |
| Зріст (см) | 36,5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 747,40 ₴





