
Обідня настільна лампа SOMBRERA, плетений абажур, Ø 60 см - натуральний колір
16 169,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 95415
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник SOMBRERA для їдальні та вітальні - стильний дизайн, який створює затишну атмосферу
- Стильний дизайн: Світильник SOMBRERA - це поєднання сучасності та натуральних матеріалів, що створює затишну атмосферу в інтер'єрі. Його унікальна форма та плетіння з паперу роблять його центром будь-якої їдальні.
- Високоякісні матеріали: виготовлена з паперу лампа не тільки естетична, але й довговічна. Завдяки використанню високоякісних матеріалів забезпечує тривале використання без втрати візуальної цінності.
- Оптимальні розміри: Завдяки діаметру 60 см і висоті 22,5 см лампа ідеально підходить над обіднім столом, створюючи приємне освітлення під час їжі. Його розмір робить його помітним, але не переповнює простір.
- Просте встановлення: лампу SOMBRERA легко встановити завдяки кабелю довжиною 120 см, який входить у комплект. Можливість регулювання довжини кабелю дозволяє адаптувати його до індивідуальних потреб користувача.
- Універсальність використання: Завдяки мінімалістичному дизайну світильник ідеально вписується в різні стилі інтер'єру, від скандинавського до бохо. Його можна використовувати як в їдальні, так і у вітальні або на кухні, додаючи характеру будь-якій кімнаті.
| Довжина кабелю | 120 см |
|---|---|
| Gpsr | 04 |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | коричневий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | папір |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 60 |
| Ширина (см) | 60 |
| Зріст (см) | 22,5 |
| Лампочка | лампочка не входить |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 169,63 ₴






