
Торшер GLAMY OVAL, 180 см
16 353,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 90435
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий торшер GLAMY OVAL на стійкій основі з золотою металевою рамою
- Елегантний дизайн: Торшер GLAMY OVAL висотою 180 см - це ідеальне поєднання сучасного стилю та функціональності, ідеально підходить для будь-якого інтер'єру.
- Високоякісні матеріали: виготовлено з міцного металу золотого кольору, що забезпечує довготривале використання та елегантний зовнішній вигляд.
- Ідеальні розміри: лампа має висоту 180 см, що робить її практичним доповненням до різних приміщень, що дозволяє легко адаптувати її до будь-якої кімнати.
- 2 світлові точки: лампа оснащена 2 світловими точками, розташованими в скляних плафонах, які рівномірно розсіюють світло, створюючи приємну атмосферу.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина (см) | 24 |
| Довжина кабелю | 150 см |
| Гвент | E14 |
| Колекція | GLAMY ОВАЛ |
| Домінуючий колір | золотий |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Ширина (см) | 51 |
| Зріст (см) | 180 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 353,57 ₴





