
Нічник OMIA у формі гриба, срібний, висота 34 см
5 879,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 102278
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нічник OMIA гриб з сучасним дизайном і приємним освітленням - елегантний світильник, який створює затишну атмосферу в будь-якому інтер'єрі
- Сучасний дизайн: нічник OMIA у формі гриба поєднує в собі футуристичний стиль і функціональність, стаючи ідеальним декоративним елементом будь-якого інтер'єру. Елегантне сріблясте покриття надає йому унікального характеру.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з металу, забезпечує довговічність і стабільність, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання. Міцна конструкція гарантує тривале використання без страху пошкоджень.
- Приємне освітлення: плафон у формі купола м'яко розсіює світло, створюючи затишну атмосферу в кімнаті. Ідеально підходить для спальні чи вітальні, де потрібне тепле та розслаблююче освітлення.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 34 см і діаметру 36 см лампа ідеально підходить для тумбочки або столу, не займаючи багато місця. Компактний розмір дозволяє легко розміщувати в різних місцях.
- Просте підключення: Лампа живиться від мережі, що забезпечує зручність використання. Довжина кабелю 120 см дозволяє гнучко розташувати лампу в кімнаті, а різьба Е27 дозволяє легко замінити лампочку.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Частота | макс. 50 Гц |
| Довжина кабелю | 120 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Код продукту | 102278 |
| Домінуючий колір | срібло |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 36 |
| Ширина (см) | 36 |
| Зріст (см) | 34 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Нічник |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 879,82 ₴






