
Стельовий світильник TOBIE з бавовняним абажуром, Ø 25 см
2 356,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 96736
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник TOBIE cotton 25 см - стильний дизайн, який привносить в інтер'єр атмосферу затишку
- Стильний дизайн: Стельовий світильник TOBIE з бавовняним абажуром діаметром 25 см - ідеальне поєднання сучасності та функціональності, яке створить затишну атмосферу у вашому інтер'єрі.
- Високоякісні матеріали: виготовлена з бавовни, лампа міцна та легко чиститься, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання.
- Регульована довжина кабелю: Завдяки довжині кабелю 80 см ви можете регулювати висоту лампи відповідно до своїх потреб, що забезпечує гнучке розташування простору.
- Просте складання: для швидкого та легкого складання лампи потрібна лише одна людина, заощаджуючи час і зусилля.
- Універсальність використання: завдяки універсальному дизайну лампа TOBIE ідеально підходить для різних приміщень, від вітальні до їдальні, створюючи приємне місце для відпочинку та зустрічей.
| Частота | макс. 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 80 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | білий |
| Колір шнура живлення | білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Домінуючий матеріал | бавовна |
| Матеріал дроту | ПВХ |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 25 |
| Зріст (см) | 123 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 356,78 ₴







