
Настільна лампа TRAPEZE з дерев'яною основою, Ø 25 см
5 310,19 ₴
- Під замовлення
- Код: 90488
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа з дерев'яною основою і зеленим абажуром - натуральні матеріали в елегантній формі
- Елегантний дизайн: настільна лампа TRAPEZE поєднує сучасний стиль із натуральними матеріалами, створюючи унікальний декоративний елемент для будь-якого інтер’єру.
- Міцна основа: дерев’яна основа забезпечує стабільність і довговічність, додаючи тепла та природного шарму.
- Унікальний абажур: Абажур із зеленого паперу діаметром 25 см надає лампі легкості та витонченості, чудово розсіюючи світло.
- Практичний шнур: Довжина шнура 180 см і чорний колір шнура живлення забезпечують комфорт використання та естетичний вигляд.
- Розміри та сумісність: Лампа має висоту 35,5 см і сумісна з лампами E27 максимальною потужністю 25 Вт, що дозволяє адаптувати освітлення до індивідуальних потреб.
| Довжина кабелю | 180 см |
|---|---|
| Домінуючий колір | коричневий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | папір |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Номер сертифікату FSC | SAI-COC-006660 |
| Діаметр (см) | 25 |
| Зріст (см) | 35,5 |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 310,19 ₴




