
Настільна лампа YULIA з керамічною основою, висота 59 см
4 071,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 96745
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна керамічна настільна лампа YULIA 59 см з різьбою E27 - сучасний дизайн і практичність в одному
- Стильний функціонал: Настільна лампа YULIA висотою 59 см поєднує в собі сучасний дизайн з практичністю, чудово вписуючись у різноманітні інтер'єри. Його чорна керамічна основа додає елегантності та легко чиститься.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з кераміки, забезпечує довговічність і стабільність. Матеріал абажура ретельно підібраний, що забезпечує рівномірне розсіювання світла, створюючи затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 59 см і діаметру абажура 28 см лампа ідеально підходить для столу, тумбочки або комода. Його компактний розмір дозволяє легко адаптувати його до різних просторів.
- Простота у використанні: лампа живиться від мережі та має стандартну різьбу E27, що дозволяє легко замінити лампочку. Довжина кабелю 120 см забезпечує свободу в облаштуванні простору.
- Безпека та комфорт: клас захисту II та IP20 гарантують належний захист від пилу. Механічний перемикач, розташований на кабелі, полегшує щоденне використання лампи, забезпечуючи комфорт і зручність.
| Частота | макс. 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 120 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | чорний |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Домінуючий матеріал | кераміка |
| Матеріал дроту | ПВХ |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 28 |
| Зріст (см) | 59 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 071,90 ₴



