
Настільна лампа ALMA, керамічна основа, Ø 25 см - бежева
3 821,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 95423
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна керамічна настільна лампа ALMA з абажуром E27 - елегантний дизайн і універсальність використання в будь-якому інтер'єрі
- Стильна настільна лампа ALMA: Ця керамічна лампа органічної форми ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, додавши їм затишку та елегантності. Його діаметр 25 см робить його ідеальним для розміщення на тумбочці, письмовому столі чи комоді.
- Високоякісні матеріали: лампа виготовлена з кераміки, що забезпечує її довговічність і стабільність. Класичний брезентовий абажур розсіює світло, створюючи приємну атмосферу в будь-якому приміщенні.
- Практичний блок живлення: лампа живиться від мережі, що означає, що вона проста у використанні. Довжина кабелю 180 см дозволяє вільно розмістити світильник у будь-якому місці.
- Універсальність використання: Завдяки різьбі E27 лампа ALMA дозволяє використовувати різні лампочки, що дозволяє регулювати інтенсивність світла під індивідуальні потреби. У комплект не входить лампочка, що дозволяє підібрати відповідне джерело світла.
- Естетика та функціональність: Лампа доступна в бежевому та коричневому кольорах не тільки освітлить простір, але й стане стильним елементом декору. Завдяки сучасному дизайну він вписується в багато інтер’єрів.
| Довжина кабелю | 180 см |
|---|---|
| Gpsr | 04 |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | кераміка |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Діаметр (см) | 25 |
| Зріст (см) | 32,5 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 821,82 ₴



