
Простирадло з мусліну ANGELIA, 160 x 200 см - піщане
2 021,07 ₴
- Під замовлення
- Код: 86565
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простирадло з мусліну на гумці - незамінний аксесуар спальні
- М'яка та приємна на дотик: муслінове простирадло ANGELIA виготовлено з високоякісної бавовни, що робить її надзвичайно м'якою та приємною на дотик. Завдяки цьому забезпечує комфортний сон і відпочинок після цілого дня.
- Універсальний розмір: простирадло має розміри 160 x 200 см, тому воно підходить для більшості стандартних ліжок. Завдяки цьому вам не доведеться хвилюватися, чи підійде він під ваш матрац - це універсальний розмір, який підійде для більшості спалень.
- Багато колірних варіантів: простирадло доступне в шести кольорах. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що він ідеально пасуватиме до декору вашої спальні, незалежно від того, віддаєте перевагу сучасному мінімалізму чи класичній елегантності.
- Легко підтримувати в чистоті: муслінове простирадло можна прати в пральній машині. Його легко одягати та складати.
- Комфортне використання: завдяки структурі мусліну простирадло пропускає повітря та забезпечує відчуття свіжості під час сну. Це ідеальний вибір для людей, які цінують комфортний сон.
| Сертифікат | Надійний текстиль |
|---|---|
| Довжина (см) | 200 |
| Вага в грамах (г/м²) | 112 |
| Інструкції з прання | прати при 40°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 150°C |
| Домінуючий колір | білий |
| Кількість ниток (на см²) | 57 |
| Домінуючий матеріал | бавовна |
| Тип ліжка | з гумкою |
| Розмір простирадла (см) | 160 x 200 |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 160 |
| Зріст (см) | 0,1 |
| Висота матраца | 30 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | Бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021,07 ₴







