
Простирадло з мусліну ANGELIA, 140 x 190 см - рожеве
1 837,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 86556
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простирадло з мусліну на гумці, 140 х 190 см
- Практичне рішення: муслінове простирадло ANGELIA є практичним доповненням до будь-якої спальні. Завдяки еластичній стрічкі він ідеально прилягає до матраца і не зрушується під час сну.
- Натуральний матеріал: Простирадло виготовлене з високоякісної бавовни, приємне на дотик і забезпечує комфортний сон. За цим матеріалом також легко доглядати, що полегшує його утримання в чистоті.
- Універсальний розмір: Пропоноване простирадло має розміри 140 x 190 см, що дозволяє підходити до більшості стандартних матраців. Це робить його ідеальним вибором для багатьох ліжок.
- Стильний і практичний декор: простирадло в шести кольорах підходить для багатьох кімнат, додаючи затишку та елегантності. За допомогою цього простирадла ви легко створите гармонійний простір для відпочинку.
- Комфортне використання: завдяки структурі мусліну простирадло пропускає повітря та забезпечує відчуття свіжості під час сну. Це ідеальний вибір для людей, які цінують комфортний сон.
| Сертифікат | Надійний текстиль |
|---|---|
| Довжина (см) | 190 |
| Вага в грамах (г/м²) | 112 |
| Інструкції з прання | прати при 40°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 150°C |
| Домінуючий колір | білий |
| Кількість ниток (на см²) | 57 |
| Домінуючий матеріал | бавовна |
| Тип ліжка | з гумкою |
| Розмір простирадла (см) | 140 x 190 |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 140 |
| Зріст (см) | 0,1 |
| Висота матраца | 30 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 837,32 ₴







