
Декоративна наволочка SOLANGE для вітальні, тиснений візерунок, срібляста - 40 x 40 см
716,44 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80567
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гламурна срібляста наволочка - відкрийте для себе елегантність колекції SOLANGE
- Високоякісний матеріал: наволочка виготовлена зі 100% поліестеру, що гарантує її міцність і стійкість до пошкоджень.
- Граматура 100 г/м²: завдяки цій грамматичності наволочка тверда, але легка та м’яка на дотик.
- Сертифікат Trustworthy Textiles: продукт має сертифікат, який підтверджує його безпеку та якість виготовлення.
- Легко підтримувати в чистоті: наволочку можна прати при температурі до 30°C і прасувати при температурі до 110°C.
- Два розміри на вибір: наволочка доступна в двох розмірах: 40 x 40 см і 60 x 60 см, тож ви можете налаштувати її відповідно до своїх потреб. Наволочка поставляється без наповнювача.
| Сертифікат | Надійний текстиль |
|---|---|
| Довжина (см) | 60 |
| Вага в грамах (г/м²) | 100 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | сірий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 60 x 60 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 60 |
| Зріст (см) | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716,44 ₴


