Відгуки про компанію Дім Комфорт
- Сергій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Марина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Геннадій Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роблять все як кажуть, дякую
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Карина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Анастасія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все отлично!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Людмила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, все отримала, чудово
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Анастасія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар від моменту оплати отримала протягом 3 днів. Чудове обслуговування! Щодо полички, то якість пластику Ikea відмінна. За цю вартість чудова допоміжна поличка у ванну кімнату
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Аліна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Вікторія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, за чудову оцінку! )) Дякуємо за покупку!!))) Будемо раді до наступної співпраці!!!
- Коментар продавця
- Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ціна неактуальна
- Коментар продавця
зараз ціни міняють кожного дня, ми ціну змінили ,та пром оновлює її протягом двох годин, на це ми не можемо подіяти, але якщо ми її навіть, не встигли змінити, ми не можемо привести товар в мінус, ми працюємо під замовлення, і у вас ніяких коштів не брали, то в чому проблема??? всім дякую за розуміння! наш магазин працює під замовлення і націнка зараз оптових цін, щоб не звільняти персонал, тому моя особиста думка, хто пише такі відгуки, не розуміє в якій ситуації зараз країна.
- Оксана
Навчіться говорити правду, а не брехати та придумувати «на ходу». Змінилася ціна - так і сказати, а не брехати, тому такі коментарі «виправдання», ще й звинувачення- маніпуляція. Треба мати гідність
- Коментар продавця