
IKEA DRÖNJÖNS(004.948.79), Тримач ручки, білий
70 ₴
62,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.948.79
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Стаковані контейнери для зберігання різноманітних дрібних предметів, таких як ручки, гумки для волосся, макіяж і хобі.
Продукт можна використовувати у всьому будинку, навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад у ванній.
Повстяні прокладки захищають нижню поверхню від подряпин.
Захисні подушки внизу.
Частина серії DRÖNJÖNS - практичний стіл аксесуари виготовлені з міцної металевої сітки.
сталь, порошкове покриття
100% поліестер
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 10 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 62,30 ₴




