
IKEA LAGKAPTEN(105.082.20), стільниця, білий
3 105 ₴
2 763,45 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.082.20
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
У верхній частині попередньо просвердлені отвори для легкого кріплення до нижньої рами.
Легка дошка є міцною та легкий матеріал з дерев’яним каркасом, ДСП або ДВП і наповнювачем з переробленого паперу. Для його виробництва потрібно менше сировини та його легко транспортувати, що зменшує вплив на навколишнє середовище.
Ця стільниця підходить для використання з ніжки, опори та шафи з нашого асортименту. Не підходить для рам із нашого асортименту (наприклад, BEKANT, TROTTEN або IDÅSEN).
ДВП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка, Стільникова структура паперове наповнення (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
Протріть вологою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з'єднання належним чином затягнуті, і за необхідності підтягніть їх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 160 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Товщина | 3.0 см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 2 763,45 ₴


