
IKEA NATTGIBBA(305.319.36), кошик для білизни, лоза/ручна робота
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.319.36
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Використовуйте цей кошик для білизни, щоб сортувати білий і кольоровий одяг в окремих відділеннях. Ручна робота з верби, яка забезпечує спокій і тепло в кожній кімнаті будинку, навіть у вологих місцях, таких як ванна кімната.
Тканина виготовлена з перероблених матеріалів поліестер . Використання відходів як сировини на крок наближає нас до більш сталого майбутнього
Сталь, Сталь, Порошкове покриття
верба, Морилка, прозорий лак акрил
сталь, порошкове покриття
100% поліестер (100% перероблений)
Поліпропіленовий пластик
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Виконуйте не сушити в пральній машині.
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
Витріть насухо чистою сухою тканиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 100 л |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 61 см |
| Глибина | 36 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | Плетені та ротангові |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 4 615,54 ₴





