
IKEA NARRÖN(505.561.05), м'який каркас ліжка, Сірий
25 220 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.561.05
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дно ліжка з балок і рейок включено.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Нижня частина ліжка:
100% поліестер (мін. 70% перероблений), 100% поліпропілен, 100% перероблений твердий матеріал картон, ДВП, Пінополіуретан 20 кг/куб.м, ДСП, Масив сосни
Рейка:
Масив сосни
Ліжко з рейок:
100 % поліестер , Масив сосни
Ніжка:
Масив бука, Прозорий лак акрил
Тканина:
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Пилососьте.
Витріть ганчірку з м’яким миючим засобом.
Чохол не можна прати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота верху | 94 см |
| Вільне місце під ліжком | 18 см |
| Довжина | 213 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Ширина | 167 см |
| Ширина матраца | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 220 ₴
