-11%

IKEA HORNMAL(205.290.95), плед, вершковий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.290.95
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покривало HORNMAL спокійного брудно-білого відтінку - це легке і тепле водночас. Кошикове плетіння з переробленої поліефірної пряжі додає текстури та об’єму, обіцяючи чудові пухнасті моменти відпочинку.
Класичний плет із веселою бахромою на коротких боках
Кошикове плетіння надає покривалу текстуру та об'єм.
Тканина виготовлена з переробленого поліестеру. Використання відходів як сировини робить нас на крок ближчими до більш сталого майбутнього.
М’який і легкий одяг, який можна надіти на ноги чи руки, коли трохи прохолодно.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Машинне прання, макс. 30°C, дуже делікатний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасуйте при макс. 110°C.
Не піддавайте хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина | 170 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал / Якість | Синтетичний |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴


