
IKEA RISATORP(005.276.34), кошик з відділеннями
1 388 ₴
1 235,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.276.34
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Трохи більший кошик з окремими відділеннями. Ідеально підходить для зберігання вашого ноутбука та інших речей, які ви хочете відкласти наприкінці робочого дня, або для переміщення між різними місцями.
Сховище кошик, який також добре підходить для речей для хобі та роботи, а також для аксесуарів у ванних кімнатах та коридорах. Його легко носити з собою, він виглядає декоративно.
Відділення допомагає упорядкувати речі, щоб їх було легше знайти, а його висота також дозволяє зберігати трохи більші речі, як-от ноутбук або робочий зошит.
Сталь, порошкове покриття
Масив берези , Прозорий нітроцелюлозний лак
Кошик не можна класти в посудомийну машину, під проточну воду чи занурювати у воду.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою сухою тканиною
Протестовано та схвалено для контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 24 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | метал, тверда деревина |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 1 235,32 ₴





