
IKEA SMÅHAGEL(105.440.77), USB зарядний пристрій 1 порт, білий
264 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.440.77
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Зарядний пристрій SMÅHAGEL ідеально підходить для невеликих електронних пристроїв або декоративного освітлення, яке ви хочете залишити включеним надовго, не турбуючись про перегрів. Розмір також робить його придатним для подорожей!
Зарядний пристрій SMÅHAGEL підходить для невеликих електронних пристроїв або ламп, які ви хочете залишити ввімкненими 24/7 тривалий період часу, наприклад, для декоративного освітлення.
Цей USB-зарядний пристрій призначений для безперервного використання протягом тривалого періоду часу та підходить для живлення продуктів IKEA USB без ризику перегріву .
Завдяки невеликому розміру та універсальному джерелу живлення він ідеально підходить для подорожей.
Вихідна потужність: 1A, 5W.
Напруга порту USB: 5Vdc.
З вбудованим захистом від перевантаження по струму, захистом від короткого замикання і захист від перегріву.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевих органів влади.
Полікарбонат
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 2 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 264 ₴

