
IKEA RÅNEN(005.390.00), тримач для зубної щітки з присоскою
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.390.00
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Зубна щітка, зубна паста та чашка для полоскання - з цим тримачем у вас буде все під рукою. Ідеальне рішення для тих, у кого обмежений простір на раковині чи стільниці.
На ручці є місце як для зубних щіток, так і для зубної пасти.
Чашка дозволяє легко прополоскати рот після чищення зубів, а завдяки гачку її можна повісити догори дном на ручку, щоб завжди мати під рукою.
Фіксується одним натисканням - очистіть поверхню стіни та натисніть, щоб прикріпити. Інструменти не потрібні.
Щоб від’єднати та вийняти, вставте кредитну картку (або щось подібне) між присоскою та стіною. Забудьте про неприємні діри та сліди.
Присоски міцно прилипають до гладких поверхонь, як-от скло чи плитка.
З присосками, які прилипають до гладкості такі поверхні, як скло, дзеркало та плитка.
Очистіть поверхню, перш ніж прикріпити присоску, щоб забезпечити кращу адгезію.
Вміщує до 1 кг.
АБС-пластик
Поліпропіленовий пластик
полікарбонат, ABS-пластик, синтетичний каучук
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Не наклеюйте шпалери для ванної чи інші шпалери, оскільки продукт може пошкодити матеріал.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага | 1 кг |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 308,83 ₴





