
IKEA EKBACKEN(005.487.97), стільниця, ефект вапняку/ламінат
6 149 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.487.97
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ця стільниця з ламінату з ефектом вапняку має текстуровану поверхню, яка підкреслює вигляд і відчуття каменю. Як колір, так і візерунок можна легко підібрати до більшості кухонних фасадів, створюючи сміливий і свіжий вигляд.
Хоча ламінат є міцним матеріалом, він повинен не ставте на гарячі каструлі та сковорідки безпосередньо на стільницю, без штатива чи підставки.
Не підходить для використання у вологих приміщеннях.
Пам’ятайте, що фактичні кольори нашої продукції можуть дещо відрізнятися від кольорів, представлених на веб-сайті.
Сліди та дрібні подряпини можна видалити меламіновою губкою.
ДСП, ламінат, пластикова кромка, папір без хлору
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
Протріть сухою тканиною.
Не ставте тостер, кавоварку для еспресо, чайник або інші кухонні прилади, які випромінюють тепло, безпосередньо над лугом між двома стільницями, оскільки тепло може пошкодити з’єднання.
Завжди використовуйте обробну дошку, ніколи не ріжте прямо на стільниці ножем. Ніколи не тягніть предмети з шорсткими чи нерівними краями по прилавку, оскільки це може подряпати поверхню.
Щоб запобігти появі незворотних плям на прилавку, негайно витріть пролиту речовину та бруд м’якою зволоженою тканиною. водою та м’яким миючим засобом або милом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стільниця |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Глибина | 63.5 см |
| Довжина | 186 см |
| Властивості | Укорочений топ |
| Товщина | 2.8 см |
- Ціна: 6 149 ₴
