
IKEA NISSAFORS(905.319.57), візок, блідо-зелений
2 197 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.319.57
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ідеально підходить для використання на кухні, у ванній або там, де потрібен додатковий простір для зберігання.
Барку можна використовувати для різними способами, як додаткова робоча поверхня на кухні, практичне місце для зберігання в коридорі або тумбочка в спальні.
Міцна конструкція та колеса роблять візок зручним для пересування та використовувати будь-де. Завдяки невеликому розміру він також поміститься у важкодоступних місцях.
Цю баржу перевірено на відповідність нашим найсуворішим стандартам щодо стабільності, довговічності та безпеки, щоб витримувати щоденне використання вдома протягом багатьох років .
Включає колеса
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Сталь, Порошкове покриття
Протерти, сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі, якщо необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 83 см |
| Довжина | 50.5 см |
| Максимальне навантаження | 33 кг |
| Навантаження / рівень | 11 кг |
| Ширина | 30 см |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 197 ₴
