
IKEA FEJKA(905.327.73), штучне рослина в горщику, внутрішній/зовнішній/рожевий
521 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.327.73
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FEJKA штучні рослини в горщиках, які не вимагають хистів до садівництва. Ідеально, коли у вас є щось краще, ніж поливати рослини та видаляти мертве листя. Усіх обдурять, тому що вони виглядають живими.
Реалістична штучна рослина, яка виглядає чудово з року в рік.
Ідеально, якщо у вас немає живої рослини, але ви любите красу природи.
Можна використовувати в приміщенні та на відкритому повітрі.
Квітка/ NOTRANS:
100% поліестер (100% перероблений) , Пластиковий поліетилен
Стержень:
Поліетиленовий пластик, сталь
Внутрішня ємність:
Поліпропіленовий пластик, Поліетиленовий пластик, Непитна вода
Протріть сухою тканиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота рослини | 47 см |
| Діаметр горщика | 12 см |
| Підходить для | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
| Основні атрибути | |
| Тип | Горщик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴




