-11%

IKEA FÄRGKLAR(305.417.75), посуд для духовки з кришкою, Матовий світло-сірий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.417.75
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чи є щось більш апетитне, ніж запах свіжоспеченого торта? Цей пиріг можна мати під рукою, коли різні овочі, фрукти та ягоди будуть готові до збирання. Запікайте в духовці - і насолоджуйтесь.
Жаростійкий посуд з кришкою - ідеально підходить для страв з духовки чи мікрохвильовки, його також можна використовувати як звичайний контейнер.
Ідеально підходить, якщо ви хочете подавати їжу прямо з духовки на стіл.
посуд
можна використовувати в мікрохвильовій печі
можна мити в посудомийній машині.
Безпечно в печі.
Без кадмію та свинцю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 0.2 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 15 см |
| Діаметр | 13 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Матеріал | Керамічні |
| Форма | Круглий |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴




