
IKEA UPPLÖV(205.267.56), двері, Матовий антрацит
3 485 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.267.56
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади UPPLÖV чорного матового кольору пропонують сучасний і витончений вигляд зі скошеними краями та вбудованими ручками того ж відтінку. Елегантні та графічні деталі, які є стильними наскрізь.
Скошений край і металева ручка того самого відтінку вловлюють світло в кімнаті та створюють унікальний зовнішній вигляд.
Інтегрована алюмінієва ручка чорного кольору поєднується з передньою частиною, створюючи сучасний і графічний вигляд. Він також забезпечує стабільність і легкий природний хват.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Безкоштовна гарантія 25 років. Умови гарантії дивіться в брошурі.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з вбудованим демпфером для кухні, 2 шт., продано окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Можна комплектуватися панелями FÖRBÄTTRA, плінтусами та декоративними планками кольору антрацит.
Підходить до кухонних меблів серії METOD.
Ручка включена.
ДСП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, анодований
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі миття посуду чи мила, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 59.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки, Тарілка |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 3 485 ₴





