
IKEA VINDEBÄK(405.078.89), килимок з довгим ворсом, світло-бежевий
5 188 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.078.89
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двоколірний меланжевий килим, який порадує ваші ноги та створить живу та затишну атмосферу у вашій вітальні чи спальні. Нековзка підкладка захищає підлогу, тому додаткова підкладка не потрібна.
Двоколірна меланжева пряжа створює яскравий вираз.
Нековзке дно захищає підлогу, утримує килим на місці, таким чином зменшуючи ризик падіння або спіткнутися.
Високий ворс гасить звуки та забезпечує м'яка поверхня для ходіння.
Цей килим виготовлено з переробленого поліестеру з таких предметів, як ПЕТ-пляшки. Використання відходів як сировини на крок наближає нас до більш сталого майбутнього.
Килимок чудово поєднується з двомісним диваном. , але також і з диванами інших розмірів, залежно від того, як він буде покладений.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
100% синтетичний каучук
Провітрювання та пилососом ви позбудетеся запаху нового килима.
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Регулярно пилососіть, струшуйте та перевертайте килим.
Сухі плями слід швидко видаляти, протираючи забруднену ділянку всередину.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
За потреби рекомендується професійне чищення килимів.
Під час чищення килима завжди пилососіть килим. використовуйте стандартну підлогову підкладку, ніколи не обертайтеся.
Завдяки використанню переробленого поліестеру в цьому продукті ми використовуємо менше нової сировини і ми зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище та даємо існуючим матеріалам нове дихання.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Грамаж | 1390 г/м2 |
| Довжина | 195 см |
| Довжина волосся | 34 мм |
| Матеріал | Синтетичні волокна |
| Поверхня | 2.60 м2 |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 133 см |
- Ціна: 5 188 ₴


