-11%

IKEA ÄRTBUSKE(605.376.54), ваза/лійка, яскраво-зелений
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.376.54
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ÄRTBUSKE, розроблений Бруно Адрієном Агірре, натхненний кактусом із його сміливим виглядом і веселим зеленим кольором. Використовуйте як лійку, вазу або просто насолоджуйтеся нею як гарним і веселим предметом у домі.
Ваза/лійка ÄRTBUSKE має весела форма, натхненна кактусом.
Сміливий вираз, підкреслений веселим зеленим кольором.
Ви можете використовувати ÄRTBUSKE для поливу своїх рослин, використовуйте як вазу та поставте в неї кілька квітів або просто насолоджуйтеся використанням як декоративний предмет у домі.
нержавіюча сталь , Порошкове фарбування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 1.5 л |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴




