
IKEA UPPLÖV(505.267.74), розсувні двері 2 шт, правосторонній/матовий антрацит
7 427 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.267.74
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади UPPLÖV чорного матового кольору пропонують сучасний і витончений вигляд зі скошеними краями та вбудованими ручками того ж відтінку. Елегантні графічні деталі, які виглядають стильно наскрізь.
Скошений край і металева ручка тон у тон вони вловлюють світло в кімнаті та створюють унікальний вигляд.
Вбудована чорна алюмінієва ручка поєднується з передньою частиною, створюючи сучасний і графічний вигляд. Він також забезпечує стабільність і легкий природний хват.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
Безкоштовна 25-річна гарантія. Умови гарантії див. у брошурі.
У комплекті з петлями UTRUSTA 150° із вбудованими петлями -вхідний клапан для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Можна доповнити маскувальними панелями FÖRBÄTTRA, плінтусами та декоративними планками кольору антрацит.
Підходить до серії кухонь METOD.
">Ручка включена.
ДСП
Фольгований пластик (мінімум 90% перероблений)
Пластикова окантовка (мін. 50% перероблено)
алюміній, анодований
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 79.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки, Тарілка |
| Система, вис | 80.0 см |
| Система, шир | 25.0 см |
| Тип | двері, Кутові двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 25.5 см |
- Ціна: 7 427 ₴


