-11%

IKEA LÄCKÖ(505.227.33), Диван 2-місний, відкритий, сірий
8 655 ₴
7 702,95 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.227.33
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван міцний і простий у догляді, оскільки виготовлений зі сталі з порошковим покриттям.
Легко підтримувати в чистоті - просто протріть вологою тканиною.
Матеріал садових меблів не потребує обслуговування.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після використання.
Задня частина/ Рамка:
Сталь, поліефірне порошкове покриття
Сидіння:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Посилення:
поліамідний пластик
З'єднувач/ кришка / Ноги:
Поліпропіленовий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 56 см |
| Ширина | 115 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 2-місний |
| Перевірено на | 110 кг |
| Форма | Стандартний |
| Ширина сидіння | 102 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 702,95 ₴






