
IKEA KIVIK(205.275.67), покривало на 1 диван-ліжко, Tibbleby бежевий/сірий
3 452 ₴
3 072,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.275.67
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Це пофарбоване поліестерове покриття має м’яку поверхню, легкий блиск і непомітний візерунок «ялинка». Їх можна легко вийняти та випрати в пральній машині, щоб ви могли насолоджуватися своїм шезлонгом, не турбуючись про розлиття.
Ця обкладинка виготовлена з Tibbleby, м’якої поліестерової тканини з усіма фарбами з легким блиском і непомітним візерунком у вигляді ялинки.
Альтернативні обкладинки означають, що ви можете легко змінити вигляд як дивана-ліжка, так і кімнати.
Покривало легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна прати в пральній машині та легко знімати та надіньте знову.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
100% поліестер (100% перероблений)
100% поліестер (мін. 70% перероблено)
100 % поліпропілен
Машинне прання макс. 40 °C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавайте хімчистці.
Обкладинка має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
Стійкість до стирання цього покриття було перевірено протягом 55 000 циклів. 15 000 циклів або б
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 17.4 л |
| Вага | 3 кг |
| Вага нетто | 2.58 кг |
| Ваги. | 3.00 кг |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 57 см |
| Колір | бежевий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 1-особовий |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 3 072,28 ₴
