
IKEA KIVIK(405.275.52), покривало на 1 диван-ліжко, Світло-бежевий трезунд
8 655 ₴
7 702,95 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.275.52
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей чохол виготовлений із тканини Tresund із поліестеру та бавовни. Двоколірний ефект, завдяки різним видам ниток, які надають тканині легкий блиск, чітку текстуру та м'якість на дотик.
Тканина Tresund із чіткою текстурою виготовлена з 100% переробленого поліестеру та бавовни. Він має приємний двоколірний глянцевий ефект і дивовижну м’якість, що підвищує комфорт.
Додаткові чохли, що чергуються, означають, що ви можете легко змінити вигляд як дивана, так і дивана. ліжко та кімната.
Чехол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна прати в пральній машині, його легко знімати та надягати.
78% бавовна, 22% поліестер (100% перероблений)
100% поліестер (мін. 70% перероблено)
100 % поліпропілен
Машинне прання макс. 40 °C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
Стійкість Стійкість до стирання цього покриття перевірено на 40 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 5 (стійкість до вицвітання) за шкалою Від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів для домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 або вище.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 21.6 л |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага нетто | 3.56 кг |
| Ваги. | 4.10 кг |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 57 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 1-особовий |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 7 702,95 ₴
