
IKEA ENHET(705.395.39), передній ящик духової шафи, блідо-сіро-зелений
523 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.395.39
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Світло-сірі та зелені фасади створюють прекрасне поєднання спокою та елегантності, перетворюючи ваш дім на привабливий оазис для відпочинку, спілкування та благополуччя.
Плівка забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, яку легко підтримувати в чистоті.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії можна знайти в брошурі.
Доповнюється ручкою або ручка.
Підходить до шаф серії ENHET.
Дошка ДСП, пластикова плівка, пластикова плівка, пластикова окантовка
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким засобом для миття посуду або милом, якщо необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 13.6 см |
| Колір | сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тарілка |
| Система, вис | 14.0 см |
| Система, шир | 60.0 см |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 59.6 см |
- Ціна: 523 ₴

