
IKEA PERSBOL(503.501.90), Крісло, береза/Tibbleby бежевий/сірий
10 389 ₴
9 246,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 503.501.90
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ремісничий вигляд і позачасовий дизайн. Крісло зі сходинками PERSBOL підійде скрізь, де ви хочете створити куточок, щоб провести час із сім’єю або кілька хвилин для себе. Класика, яка з часом стає лише кращою.
Крісло з рейками має позачасовий дизайн, який буде працювати у різноманітних середовищах і в них можна жити поколіннями.
Простора та приваблива форма забезпечує винятковий комфорт завдяки товстій поролоновій подушці сидіння.
Розмістіть крісло з рейками поруч із диваном у вітальні, у тихому куточку для приємного проведення часу або там, де вам потрібно зручно сидіти.
Виготовлений із деревини, яка гарно старіє та привносить у кімнату природне тепло. Ремісничий вигляд із видимою зернистістю надає кожному стільцю унікальний вигляд.
Покладіть додаткову подушку або плед, щоб зробити крісло зі сходинками PERSBOL ще зручнішим та індивідуальнішим.
Подушку для крісла легко підтримувати в чистоті, оскільки чохол можна знімати та прати в пральній машині.
Пінополіуретан 25 кг/м3
Нижня рама:масив берези, фанера, тонований лак
фанера, березовий шпон, тонований лак
Клеєний шпон, березовий шпон, тонований лак
100% поліе
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84 см |
| Висота під меблями | 8 см |
| Висота підлокітника | 57 см |
| Властивості | Підлокітник, Чохол, який миється, Знімна кришка |
| Глибина | 70 см |
| Глибина сидіння | 55 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина, тверда деревина |
| Ширина | 69 см |
| Ширина сидіння | 58 см |
- Ціна: 9 246,21 ₴




