-11%

IKEA LANESUND(504.665.53), тумба під телевізор, сіро-коричневий
30 979 ₴
27 571,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 504.665.53
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увага до деталей робить предмет меблів явно ручної роботи.
Пульт працює через скло, тому ви можете керувати пристроями, коли дверцята закриті.
Отвор полегшує керування кабелями.
Телевізійна підставка стійка навіть на нерівну підлогу, оскільки має регульовані ніжки.
Телевізійна тумба має бути трохи ширшою за розміщений на ньому телевізор. Ця тумба підходить для телевізора до 63 дюймів. Ви можете вибрати телевізор більшого розміру, якщо його вага не перевищує вказане максимальне навантаженн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 кг |
| Вантаж / мала полиця | 11 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 47 см |
| Завантаження на верхню панель | 30 кг |
| Колір | сірий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження / велика полиця | 17 кг |
| Ширина | 161 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 571,31 ₴


