
IKEA BLECKSJÖN(505.232.71), душова стійка, 2 рівні, чорний
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.232.71
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Багатофункціональні, багатоярусні стелажі без свердління, які стануть у пригоді, де вам це потрібно. Використовуйте його як одну книжкову шафу або як 3 окремі частини. Традиційний вигляд, який легко поміщається.
2 кошики та гачки для підвішування невеликих предметів. Використовуйте як одну частину з 2 рівнями або розділіть на 3 різні аксесуари для зберігання.
Легко збирається без свердління, вішалку можна використовувати у ванній кімнаті, кухні, передпокої , спальні чи будь-де ще у вашому домі.
сталь, поліетиленове порошкове покриття
Чистіть м’якою вологою тканиною, використовуючи лише воду та м’який засіб для миття посуду або мило. Ніколи не використовуйте чистячий порошок, сталеву вату, засіб для видалення накипу чи кислотний миючий засіб, спирт чи абразиви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 14 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 771,63 ₴



