-11%

IKEA PYNTEN(905.388.26), Подушка для дитячого офісного крісла, бірюзовий
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.388.26
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри ідеально підходять для дитячих офісних крісел LOBERGET/SIBBEN.
М’які та зручні для сидіння, створюючи відчуття тепла та затишку у вашій кімнаті.
Подушка на стільці міцно тримається на місці, оскільки вона не має ковзаюча гума під матеріалом.
Рекомендовано для віком від 8 років
Для використання з дитячим стільцем LOBERGET/SIBBEN.
Внутрішнє покриття:100% поліестер (мін. 70% перероблений)
Безпека не -ковзання:
100% поліестер
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не хімчистити.
Пилососіть.
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Продукт, розроблений і протестований для домашнього використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 5 см |
| Глибина | 33 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463,69 ₴




