
IKEA FRÖSÖN(105.441.38), чохол подушки сидіння, зовнішній/чорний
866 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.441.38
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Оббивка – це простий спосіб оновити вуличні меблі. Чохол спинки зроблено з ПЕТ-пляшок, а сіра тканина стійка до вицвітання, тому колір довго залишається свіжим.
Воду після дощу можна просто струсити, оскільки чохол на подушку водонепроникний.
Чохол легко зняти завдяки блискавка.
Колір довше залишатиметься свіжим, оскільки тканина стійка до вицвітання.
Внутрішня подушка продається окремо.
Наволочку також можна використовувати як додаткову накидку для FRÖSÖN/ Подушка для сидіння DUVHOLMEN 62x62 см.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Перед пранням застебніть блискавку.
Не відбілюйте.
Сушіть у пральній машині з низьким рівнем (макс. . 60°C).
Прасувати при макс. 110°C.
Не прати хімічно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Глибина | 62 см |
| Ширина | 62 см |
| Основні | |
| Тип | Наволочка |
- Ціна: 866 ₴
