Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 236.4 см |
| Глибина | 35.5 см |
| Двері | Немає дверей |
| Корпус, вис | 236 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Ширина | 99.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 071 ₴



