
IKEA STUDSVIKEN(004.907.39), двері, темно-коричневий/ткана тополя
1 995 ₴
1 775,55 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.907.39
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Фасад STUDSVIKEN з плетеної тополі додасть вашому дому природний, теплий і спокійний характер. Підсильте це відчуття за допомогою інших виробів із натурального волокна та виберіть ручки чи ручки, які відповідають вашому стилю.
Тактильний текстура поверхні надає фасаду STUDSVIKEN глибокий і теплий вигляд.
Ідеально підходить для поєднання з іншими виробами з натурального волокна для красивого та єдиного стилю.
Передня частина може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
Дверцята ховаються вміст і захищає його від пилу.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Доповнюється петлями BESTÅ. На 1 двері потрібна 1 упаковка петель. Продається окремо.
Може бути доповнено ручками або ручками - продається окремо.
фанера, тополя, прозорий акриловий лак
ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 64 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою |
| Тип | Двері |
| Товщина | 2.0 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 775,55 ₴



