
IKEA DVÄRGDUNÖRT(305.488.52), подушка для крісла, сіро-білий
786 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.488.52
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна сіро-біла подушка для стільця з 4-сторонньою оборкою для елегантного вигляду. Суцільний колір з одного боку та квітковий візерунок з іншого, тож ви можете перевернути подушку та змінити вигляд, як завгодно.
Балдахин з 4 сторін робить ваше крісло елегантнішим з усіх боків.
Традиційний квітковий візерунок додає кімнаті декоративності.
Два стилі в одному, оскільки подушка крісла є двосторонньою, виявляючи квітковий візерунок з одного боку та суцільний колір з іншого.
Подушка забезпечує 4 см комфорту амортизації.
Великі засті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Глибина | 42 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна ширина | 42 см |
| Мінімальна ширина | 35 см |
| Товщина | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴




