-11%

IKEA KOMPLEMENT(605.094.58), полиця, темно-сірий
608 ₴
541,12 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.094.58
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна 10-річна гарантія. Зверніться до умов гарантії в брошурі.
Не підходить для сильно вологого або забруднене взуття .
Виріб доступний різної ширини та глибини.
Застосовується рекомендоване максимальне навантаження до ситуації, коли вага рівномірно розподілена по всій поверхні.
Консолі для полиць включені.
Підходить лише для корпусу шафи PAX 75x35 см, точні розміри виробу можна знайти в розділі "Розміри виробу".
ДСП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості | Модульний |
| Глибина | 34.8 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 75 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Полиця |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 71.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,12 ₴


